Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reactivi Biochimie Uscata - Compatibili Analizor - Seamaty SD1 - Panel 25 General Chemistry III Kit

Număr anunț
DA34711207
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC RUPEA (CUI 4384516)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2 RON
Valoare atribuită
37.950.581 RON
Data publicării
15.12.2023 11:24
Data finalizării
18.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.950.581 RON

din 2 RON estimat