Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii tehnice de instalare camere video scoala si sala de sport

Număr anunț
DA34711811
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "SPIRU HARET (CUI 4410780)
Cod CPV
71356000-8 · Servicii tehnice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.996.191 RON
Data publicării
15.12.2023 11:24
Data finalizării
18.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.996.191 RON