Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de proiectare tehnica sisteme de securitate conf.analiza de risc la securitate

Număr anunț
DA34716239
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Dr. Gelei Jozsef Arcus (CUI 16414831)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.434.779 RON
Data publicării
15.12.2023 11:24
Data finalizării
18.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.434.779 RON