Ofertă acceptată Cumpărare directă

MULTIFUNCTIONAL WC XEROX 6515DN COLOR IMPRIMANTA,COPIATOR,SCANER

Număr anunț
DA34717965
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA GANEASA (CUI 25306162)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
4.938.379 RON
Data publicării
15.12.2023 11:24
Data finalizării
18.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.938.379 RON