Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor Gaming LED VA LG 22MP410P-B, 21.5", Full HD, 75Hz, Radeon FreeSync, negru

Număr anunț
DA34719531
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.864.518 RON
Data publicării
15.12.2023 11:24
Data finalizării
18.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.864.518 RON