Ofertă acceptată Cumpărare directă

AMPICILINA ATB 1000MG CT * 50 FL

Număr anunț
DA34715855
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC CAI FERATE IASI (CUI 4981239)
Cod CPV
33651000-8 · Antiinfectioase generale pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.311.280 RON
Data publicării
15.12.2023 11:24
Data finalizării
18.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.311.280 RON