Ofertă acceptată Cumpărare directă

Accesorii IT cf invitatie 7107/04.12.2023

Număr anunț
DA34719554
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU (CUI 4722498)
Cod CPV
32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
39.572.393 RON
Data publicării
15.12.2023 11:24
Data finalizării
18.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.572.393 RON