Ofertă acceptată Cumpărare directă

Unitate de imagine OEM -PANTUM-DL5120-30k

Număr anunț
DA34717580
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII SALAJ (CUI 13723760)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.365.631 RON
Data publicării
15.12.2023 11:24
Data finalizării
18.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.365.631 RON