Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii marketing promovare in cadrul proiectului Conservarea si Consolidarea Cetatii Poenari Arges

Număr anunț
DA34707258
Autoritate contractantă
JUDETUL ARGES (CUI 4229512)
Cod CPV
79342200-5 · Servicii de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.547.529 RON
Data publicării
14.12.2023 11:24
Data finalizării
18.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.547.529 RON