Ofertă acceptată Cumpărare directă

Nitronal 1mg/ml x 10ml, cutie x 10fiole

Număr anunț
DA34711674
Autoritate contractantă
Institutul National de Neurologie si Boli Neurovasculare (CUI 7548010)
Cod CPV
33622000-6 · Medicamente pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.498 RON
Data publicării
15.12.2023 11:24
Data finalizării
18.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.498 RON