Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de revizie/întreținere pentru autovehiculele AB–10–UST Dacia Duster, AB–11–RSU Dacia Lodgy

Număr anunț
DA34699612
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.002 RON
Valoare atribuită
11.690.410 RON
Data publicării
14.12.2023 11:24
Data finalizării
18.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.690.410 RON

din 2.002 RON estimat