Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set stegulete pentru birou contine: stegulet Ro 10.5 x 17.5 cm + stegulet UE10.5 x 17.5 cm + suport

Număr anunț
DA34720882
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL TG.JIU (CUI 4246378)
Cod CPV
35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.069.820 RON
Data publicării
16.12.2023 11:24
Data finalizării
18.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.069.820 RON