Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE DERATIZARE

Număr anunț
DA34716861
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT STEFANIA (CUI 29032825)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.986.244 RON
Data publicării
15.12.2023 11:24
Data finalizării
18.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.986.244 RON