Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mentenanta sisteme antiefractie

Număr anunț
DA34719311
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
Cod CPV
79710000-4 · Servicii de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.991 RON
Valoare atribuită
48.388.480 RON
Data publicării
15.12.2023 11:24
Data finalizării
18.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.388.480 RON

din 1.991 RON estimat