Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reactualizare curs lucru la inaltime si alpinism utilitar

Număr anunț
DA34714450
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01751 Rasnov (CUI 4443337)
Cod CPV
80550000-4 · Servicii de formare in domeniul securitatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.711.231 RON
Data publicării
15.12.2023 11:24
Data finalizării
18.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.711.231 RON