Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aspirator multifunctional KarcherWD 2 V-12/4/18 , Aspirare umeda si uscata, 12 l, furtun, 1.8m, 1000

Număr anunț
DA34719784
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 2 BOLDESTI-SCAIENI (CUI 28973284)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.399.840 RON
Data publicării
15.12.2023 11:24
Data finalizării
18.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.399.840 RON