Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat de aer conditionat TCL Elite XA41, 12000 BTU, WiFi, Clasa A++, Kit instalare 3 m, Incalzire,

Număr anunț
DA34719829
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 2 BOLDESTI-SCAIENI (CUI 28973284)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.399.840 RON
Data publicării
15.12.2023 11:24
Data finalizării
18.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.399.840 RON