Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sare recristalizata tableta pentru dedurizare

Număr anunț
DA34715247
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
Cod CPV
14400000-5 · Sare si clorura de sodiu pur (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.856.089 RON
Data publicării
15.12.2023 11:24
Data finalizării
18.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.856.089 RON