Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRANSMISIUNE IN DIRECT - "FESTIVALUL DE OBICEIURI SI TRADITII - EDITIA XVI

Număr anunț
DA34718615
Autoritate contractantă
Orasul Tg.Ocna (Consiliul local Tg.Ocna) (CUI 4278620)
Cod CPV
92221000-6 · Servicii de productie de televiziune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.530.922 RON
Data publicării
15.12.2023 11:24
Data finalizării
18.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.530.922 RON