Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cadastrare/intabulare implementare proiect statie distributie gaze

Număr anunț
DA34714280
Autoritate contractantă
Comuna Ulmeni (CUI 3796691)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
36.797.413 RON
Data publicării
15.12.2023 11:24
Data finalizării
18.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.797.413 RON