Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE SPĂLĂRI AUTO INTERIOR/EXTERIOR - mart - dec 2024

Număr anunț
DA35018745
Autoritate contractantă
Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
Furnizor / câștigător
AUTO STOP HAPPY S.R.L. (CUI 42492138)
Cod CPV
50112300-6 · Servicii de spalare a automobilelor si servicii similare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.880 RON
Data publicării
12.02.2024 13:46
Data finalizării
13.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.880 RON