Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cablu statie incarcare statie ABB Terra 54 - SER cable AC 63A 400V w/ conn. 4m CE+UL

Număr anunț
DA34692849
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE INTERES LOCAL PENTRU ADMINISTRAREA PARCARILOR (CUI 24854825)
Cod CPV
31161000-2 · Piese pentru motoare si generatoare electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.845.993 RON
Data publicării
13.12.2023 11:24
Data finalizării
18.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.845.993 RON