Atribuită Cumpărare directă

Consultanta elaborare proiect infrastructura educationala

Număr anunț
DA35022946
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL URZICENI (CUI 4364942)
Furnizor / câștigător
RomActiv Business Consulting SRL (CUI 15203674)
Cod CPV
71621000-7 · Servicii de analiza sau consultanta tehnica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
80.000 RON
Data publicării
12.02.2024 13:46
Data finalizării
13.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80.000 RON