Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASCA ANESTEZIE / MASCA DE ANESTEZIE - REANIMARE ( NR. 3 , 4, 5 ) STERILA EUROMED

Număr anunț
DA34721702
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC VISEU DE SUS (CUI 3694950)
Cod CPV
33170000-2 · Anestezie si reanimare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
13.393.416 RON
Data publicării
18.12.2023 11:24
Data finalizării
19.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.393.416 RON

din 2.000 RON estimat