Ofertă acceptată Cumpărare directă

Colaci impletiti 100 gr pt concertul de colinde Casa de Cultura Mihai Viteazu, jud Cluj

Număr anunț
DA34721996
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAI VITEAZU (CUI 4378832)
Cod CPV
15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.942.135 RON
Data publicării
18.12.2023 11:24
Data finalizării
19.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.942.135 RON