Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet aparatura si accesorii de laborator

Număr anunț
DA34725838
Autoritate contractantă
Universitatea pentru Științele Vieții “Ion Ionescu de la Brad” din Iaşi (CUI 31599784)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.394.950 RON
Data publicării
18.12.2023 11:24
Data finalizării
19.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.394.950 RON