Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sortarea deșeurilor de hârtie, carton, plastic, metal și sticlă colectate separat

Număr anunț
DA34731514
Autoritate contractantă
Comuna Capu Campului (Primaria comunei Capu Campului) (CUI 16031763)
Cod CPV
90513000-6 · Servicii de tratare si eliminare de deseuri menajere si deseuri nepericuloase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.505.985 RON
Data publicării
18.12.2023 11:24
Data finalizării
19.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.505.985 RON