Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PROIECTARE statii de incarcare pentru vehicule electrice prin PNRR/C10

Număr anunț
DA34724019
Autoritate contractantă
COMUNA VATRA MOLDOVITEI (CUI 4326680)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.717.099 RON
Data publicării
18.12.2023 11:24
Data finalizării
19.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.717.099 RON