Ofertă acceptată Cumpărare directă

Perdea brodata

Număr anunț
DA34725702
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC IACOBENI (CUI 17855364)
Cod CPV
19244000-8 · Tesaturi pentru perdele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.684.061 RON
Data publicării
18.12.2023 11:24
Data finalizării
19.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.684.061 RON