Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asigurare obligatorie de răspundere civilă auto RCA pentru 17 autovehicule

Număr anunț
DA34722059
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI 12397185)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.291.812 RON
Data publicării
18.12.2023 11:24
Data finalizării
19.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.291.812 RON