Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR XEROX A4 80 gr/mp 500 coli/top

Număr anunț
DA34733547
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL DAMBOVITA (CUI 4344317)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.102.615 RON
Data publicării
18.12.2023 11:24
Data finalizării
19.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.102.615 RON