Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de paza umana pentru ORCT BN, ORCT BZ, ORCT CS și ORCT IL

Număr anunț
DA34733687
Autoritate contractantă
OFICIUL NATIONAL AL REGISTRULUI COMERTULUI (CUI 14942091)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.615.886 RON
Data publicării
18.12.2023 11:24
Data finalizării
19.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.615.886 RON