Ofertă acceptată Cumpărare directă

Testare parte speciala automacara

Număr anunț
DA34722969
Autoritate contractantă
UM 02210 Bucuresti (CUI 4193176)
Cod CPV
50531400-0 · Servicii de reparare si de intretinere a macaralelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.882.390 RON
Data publicării
18.12.2023 11:24
Data finalizării
19.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.882.390 RON