Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de prelevare si analiza apa potabila in orasul Buhusi (anul 2024)

Număr anunț
DA34712434
Autoritate contractantă
ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
Cod CPV
85111820-4 · Servicii de analiza bacteriologica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.159.026 RON
Data publicării
15.12.2023 11:24
Data finalizării
19.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.159.026 RON