Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE INSPCTIE VIDEO SI HIDROCURATARE CONDUCTA DE CANALIZARE si Desfundare si spalare conducte

Număr anunț
DA35022572
Autoritate contractantă
COMUNA SÂNGEORGIU DE MUREȘ (CUI 4323152)
Furnizor / câștigător
CLEAN SPEED SRL (CUI 22575158)
Cod CPV
76600000-9 · Servicii de inspectie a conductelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.558 RON
Data publicării
12.02.2024 13:46
Data finalizării
13.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.558 RON