Atribuită Cumpărare directă

Servicii mentenanta stingatoare Cdp, Bastion Maria Theresia, Palatul Ștefania, Muzeul C. Miklosi

Număr anunț
DA35022998
Autoritate contractantă
CENTRUL DE PROIECTE AL MUNICIPIULUI TIMISOARA (CUI 44202834)
Furnizor / câștigător
TOP STING SRL (CUI 28153527)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.570 RON
Data publicării
12.02.2024 13:46
Data finalizării
13.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.570 RON