Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet servicii de prevenire a incendiilor

Număr anunț
DA34713189
Autoritate contractantă
GRADINITA FICANKA (CUI 4367515)
Cod CPV
75251110-4 · Servicii de prevenire a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.598.565 RON
Data publicării
15.12.2023 11:24
Data finalizării
19.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.598.565 RON