Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masini de spalat vase

Număr anunț
DA34710011
Autoritate contractantă
Gradinita Cu Program Prelungit nr.9 (CUI 4038920)
Cod CPV
39713100-4 · Masini de spalat vase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.864.518 RON
Data publicării
14.12.2023 11:24
Data finalizării
19.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.864.518 RON