Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANUNT PUBLICITAR IN 20.12.2023 - LICITATIE PUBLICA CU STRIGARE PT VANZARE 2 PROPR. IMOBILIARE

Număr anunț
DA34740355
Autoritate contractantă
SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI) (CUI 4316422)
Cod CPV
22212100-0 · Publicatii periodice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
40.744.310 RON
Data publicării
19.12.2023 11:24
Data finalizării
19.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.744.310 RON