Ofertă acceptată Cumpărare directă

Granulator de furaje si cereale KL-120 cu 3 matrite si motor inclus

Număr anunț
DA34722349
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI 9113623)
Cod CPV
16630000-0 · Utilaje pentru prepararea furajelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
39.090.270 RON
Data publicării
18.12.2023 11:24
Data finalizării
19.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.090.270 RON