Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acumulator auto pentru dotarea autospecialei de protective civila UTV ARGO 8*8 750 HDI

Număr anunț
DA34723737
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Cod CPV
31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.980.293 RON
Data publicării
18.12.2023 11:24
Data finalizării
19.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.980.293 RON