Ofertă acceptată Cumpărare directă

sistem informatc integrat pentru resurse umane, evaluare profesionala si salarizare

Număr anunț
DA34726596
Autoritate contractantă
Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI 4505359)
Cod CPV
48450000-7 · Pachete software de contabilizare a timpului sau pentru resurse umane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.649.587 RON
Data publicării
18.12.2023 11:24
Data finalizării
19.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.649.587 RON