Ofertă acceptată Cumpărare directă

Internet Broadband 40 IP fix

Număr anunț
DA34742459
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Dr. Ioan Danicico SEMLAC (CUI 29047389)
Cod CPV
72411000-4 · Furnizori de servicii de internet (ISP) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.600.896 RON
Data publicării
19.12.2023 11:24
Data finalizării
20.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.600.896 RON