Atribuită Cumpărare directă

Tub NEON 18w G13 960 lm T8 6400 K lumina rece IP20 Novelite, Tub florescent de NEON 36 w 2400 lm G13

Număr anunț
DA35022702
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CAREI (CUI 4038636)
Furnizor / câștigător
JUST TOP OFFICE S.R.L. (CUI 44958081)
Cod CPV
31531000-7 · Becuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
472,90 RON
Data publicării
12.02.2024 13:46
Data finalizării
13.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

472,90 RON