Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizittie panouri inscripționate

Număr anunț
DA34744251
Autoritate contractantă
Creșa Municipiului Alba iulia (CUI 45015354)
Cod CPV
35261000-1 · Panouri de informare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.338.187 RON
Data publicării
19.12.2023 11:24
Data finalizării
20.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.338.187 RON