Ofertă acceptată Cumpărare directă

IMBUTELIERE OXIGEN COMPRIMAT 40 l, IMBUTELIERE DIOXID DE CARBON 5 L,IMBUTELIERE DIOXID DE CARBON 10

Număr anunț
DA34736632
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
Cod CPV
24111900-4 · Oxigen (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.700.755 RON
Data publicării
19.12.2023 11:24
Data finalizării
20.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.700.755 RON