Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus toner HP LASERJET P400- CF 280X - compatibil

Număr anunț
DA34741295
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL TG.JIU (CUI 4246378)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.617.933 RON
Data publicării
19.12.2023 11:24
Data finalizării
20.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.617.933 RON