Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii - expert cooptat evaluare oferte tehnice si financiare - procedura Renovare Biblioteca

Număr anunț
DA34744355
Autoritate contractantă
Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
Cod CPV
71621000-7 · Servicii de analiza sau consultanta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.806.564 RON
Data publicării
19.12.2023 11:24
Data finalizării
20.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.806.564 RON