Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asistență de specialitate în domeniul SSM și SU

Număr anunț
DA34739384
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CRISTIAN (CUI 29517650)
Cod CPV
75251110-4 · Servicii de prevenire a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.215.934 RON
Data publicării
19.12.2023 11:24
Data finalizării
20.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.215.934 RON