Ofertă acceptată Cumpărare directă

LEXMARK TONER 51B2H00,BK,8.5K,MS/MX-417,517,617,RPQ,ECHIVALENT

Număr anunț
DA34745658
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SLOBOZIA (CUI 4231679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.099.973 RON
Data publicării
19.12.2023 11:24
Data finalizării
20.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.099.973 RON